Studio Nieruchomości

Najnowsze oferty
  • Biuro nieruchomości Poznań
  • Studio Nieruchomości Poznań
  • Studio Nieruchomości
  • Studio Nieruchomości

O firmie

Studio Nieruchomości "Virtual Estate" to nowoczesna linia w branży nieruchomości działająca w oparciu o międzynarodowe standardy. Tworzą go ludzie z pasją do wnętrz, wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem.

Biuro powstało z myślą o potrzebach zmieniającego się rynku i klienta, wprowadzając nową linię w branży nieruchomości jaką jest wirtualny wymiar prezentacji, co daje oszczędność czasu, większy komfort, a w efekcie trafny wybór.

Charakteryzują nas wysokie standardy biznesowe i gwarancja bezpieczeństwa każdej transakcji. Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami takimi jak: sprzedaż, wynajem, kupno oraz kompleksowym zarządzaniem nabytych już nieruchomości.

Ponadto, znajdziecie u nas Państwo również usługę "Home Staging" z wykorzystaniem niskonakładowych metod podnoszących walory estetyczne i wizualne posiadanych nieruchomości. Klientom, którzy powierzą nam swoje nieruchomości na wyłączność- usługi z zakresu Home Stagingu świadczymy z 50% zniżką. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w biurze przy ulicy Lechickiej 59- do którego serdecznie zapraszamy.

O nas

Katarzyna Zimmer

Ukończyła studia magisterskie na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, kierunek - Gospodarowanie Nieruchomościami. Od 5 lat obecna na Rynku Nieruchomości. Swoje doświadczenie zawodowe budowała w jednym z poznańskich biur nieruchomości.

Pasjonuje się aranżacją mieszkań i domów. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku zajmuje się home stagingiem czyli profesjonalnym przygotowaniem nieruchomości, aby pomóc klientom w sprzedaży lub wynajmie mieszkań oraz domów. Zawsze profesjonalnie doradzi w zakresie kupna jak i sprzedaży każdej nieruchomości. Zna bardzo dobrze język angielski. Pełna pasji i zaangażowania w pracę zawodową. Poznaniaka od zawsze.

Natalia Jaworska

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, dodatkowo chcąc poszerzać wiedzę z segmentu nieruchomości ukończyła również Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim- Zarządzanie Nieruchomościami i Pośrednictwo w Obrocie. Branża nieruchomości jest jej pasją, którą chce rozwijać, a nie ma nic bardziej motywującego niż realizacja marzeń. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, zawsze stara się pomóc i jak najlepiej doradzić. Najbardziej ceni dobry kontakt i pozytywne relacje z klientami. Chętnie stawia sobie wysoko poprzeczkę, a jej największą ambicją są zadowoleni Klienci. Pełna pozytywnej energii, komunikatywna i otwarta czym łatwo zjednuje sobie sympatię. Nigdy nie brakuje jej chęci do działania, a nieszablonowe podejście pozwala odkrywać nowe możliwości

Oferta